Mobilná aplikácia

Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu a neujde vám žiadna aktuálna zľava. Vytvorte si svoj nákupný zoznam, aby ste na nič nezabudli. Pridanou hodnotou je možnosť zdieľať zoznam na nákup s rodinou, prostredníctvom SMS, emailu, FB, WhatsApp alebo si ho jednoducho ukladať do poznámok.

Aplikácia zároveň obsahuje vašu naskenovanú vernostnú kartu. Vďaka zoznamom viete presne, čo ste kedy nakúpili a nestane sa vám, že ho zabudnete na doma. Má niekto z vašich blízkych cestu do Freshu? Pošlite mu nákupný zoznam alebo spojte si svoj zoznam s partnerom. Takto nekúpite nič dvojmo a zároveň vám nič nebude chýbať.

Mám svoju kartu vždy pri sebe

Vďaka mobilnej aplikácii mám prehľad o svojich výdavkoch na potraviny. Pri každom nákupe získavam zľavu a tak šetrím pri každom nákupe.

Zdieľam svoje nákupné zoznamy

Svoj nákupný zoznam si nenechávam pre seba. Svoje nákupné zoznamy zdieľam so svojimi najbližšími, ktorí vždy vedia, čo treba v obchode kúpiť a čím ma potešiť.

Plánujem si nákupy vopred

S mobilnou aplikáciou nezabúdam na to, čo potrebujem nakúpiť. Nastavené notifikácie mi vždy pripomenú, aby som zašla do Freshu na nákup.

Ponuky šité na mieru

Vo Fresh aplikácii nájdem vždy akciové ponuky, ktoré mi sadnú. Nemusím zbytočne listovať desiatkami strán akciových letákov. Vždy dostanem informácie o akciách na tie produkty, ktoré pravidelne nakupujem.

Vieš si zistiť, kde je najbližší Fresh?

S mobilnou aplikáciou nezabúdam na to, čo potrebujem nakúpiť. Nastavené notifikácie mi vždy pripomenú, aby som zašla do Freshu na nákup.

Inšpirácie a recepty

Či už mám chuť na tradičnú slovenskú kuchyňu alebo rád experimentujem, vždy si tu prídem na svoje. Poctivo pripravené inšpirácie a recepty mi pomôžu s prípravou každého jedla.

Maj svoje nákupné štatistiky na jednom mieste

Mobilná aplikácia mi ponúka podrobný prehľad o mojich nákupoch zoradený v mesačných intervaloch. Odteraz mi už neunikne žiadny detail.

Máte problémy s aplikáciou?

Kde si možete stiahnuť aplikáciu

Nedostatok miesta v ukladacom priestore na zariadení

Aplikácia sa nevie pripojiť

Fresh leták

Akciové letáky

pre stredné a západné Slovensko

Zobraziť

Všetky práva vyhradené

Vyrobilo tangled s.r.o.