Staňte sa členom siete predajní FRESH

Naša sieť má viac ako 800 spokojných členov. Od roku 2010 združujeme maloobchodné prevádzky, ktoré vďaka svojmu členstvu v sieti využívajú množstvo výhod a 25 rokov skúsenosti spoločnosti LABAŠ v oblasti obchodu.

Prácu silného partnera oceňujú samotné prevádzky a najmä ich zákazníci. Výhodné ceny, pravidelné akcie, zľavy a široká ponuka kvalitných privátnych produktov, sú dôvodmi, prečo sa zákazníci do predajní FRESH radi vracajú a prečo sa ich rady sa rozširujú.

Vďaka našej pozícii na trhu, máme výhodné zmluvné podmienky a dobrú vyjednávaciu pozíciu. Členovia siete FRESH ale komunikujú iba s jednou centrálou, čo značne znižuje počet operatívnych úkonov na predajni. Aj pri objednávaní šetríte čas, pretože tovar objednávate prostredníctvom moderného softvéru.

Svojich zákazníkov poznáte najlepšie, a preto viete, čo u vás hľadajú. Naše privátne produkty Fresh Basic, Fresh Exclusive, Fresh BIO a Fresh Healthy Living kopírujú potreby všetkých vrstiev zákazníkov. Od tých, ktorí kladú dôraz na čo najlepší pomer kvality a ceny, až po tých, ktorým záleží na BIO kvalite produktov, splnení tých najvyšších štandardov kvality a na tom, aby potraviny neobsahovali rizikové konzervanty.

Staňte sa členom rodiny FRESH a na vlastnej koži sa presvedčíte, že mať za sebou silného partnera sa oplatí. Okrem podpory regionálnych zástupcov a manažérov, sa na nás môžete obrátiť s akoukoľvek požiadavkou, želaním alebo problémom. Sme otvorení aj novým nápadom, načúvame potrebám našich členov a mnohokrát sa aj od nich aj veľa naučíme.

Maloobchod

Naša spoločnosť vám ponúka viac ako 25 rokov svojich skúseností, tak na poli veľkoobchodu ako aj maloobchodu. Takýmto spôsobom si v našej FRESH sieti užívate reálnu podporu stabilného partnera, vďaka ktorej môže aj vaša prevádzka rásť.

Výhodné podmienky

Kladieme dôraz na to, aby naši zákazníci našli v predajniach označených logom FRESH cenovo dostupné výrobky v dobrej kvalite. Trojtýždenný leták, s akciami na ich obľúbené produkty, platí jednotne v celej sieti.

Jednoduchá komunikácia

Ponúkame pravidelné letákové a plagátové akcie, sledovanie cien konkurencie, pravidelné predstavovanie nových produktov a akcií priamo v obchode, dvakrát mesačne komunikáciu prostredníctvom poštových zásielok a celoplošnú mediálnu reklamu.

Prečo Fresh?

Marketingová podpora

 • Predávate po známym logom a tým získavate väčšiu dôveru zákazníkov.
 • Využívate moderný softvér na automatické objednávanie tovaru.
 • Máte možnosť získať alebo zakúpiť si svetelné reklamné označenie predajne.
 • Váš personál, vďaka jednotnému oblečeniu, pôsobí profesionálnejšie.
 • Moderné a kvalitné vybavenie predajne poteší zamestnancov i zákazníkov.
 • Zapojením sa do FRESH vernostného programu získavajú vaši zákazníci ďalšie výhody.

Osobný prístup

 • Tím skúsených obchodných zástupcov sa stará rovnako o všetkých členov.
 • Infolinka je k dispozícii počas pracovných dní.
 • Stávate sa súčasťou skúseného tímu, ktorý načúva vašim potrebám.
 • Dominantné postavenie sme získali aj vďaka neustálemu rastu našej siete.
 • Zohľadňujeme tradície a veríme na kvalitu.

Zodpovednosť

 • Viac ako 25 rokov tradície v oblasti obchodu s potravinami máme najmä v osobe pána Miroslava Labaša.
 • Našu sieť zásobujú tri veľkoobchody – LABAŠ, LIBEX a Makos.
 • Podporujeme slovenských výrobcov a zamestnanosť v našich regiónoch.
 • Pre našich zákazníkov dodávame vlastné produktové línie, do ktorých vyberáme kvalitné suroviny.
 • Dôvera našich zákazníkov je pre nás záväzkom, ktorý prenášame do celej našej siete.

Príbehy úspešných

Moja spolupráca začala s firmou LABAŠ niekoľko rokov pred vznikom privátnej značky a siete FRESH. Firmu LABAŠ hodnotím ako veľmi dobrého, seriózneho a spoľahlivého partnera - to ma aj zároveň presvedčilo vstúpiť už na začiatku do siete FRESH. S úsmevom tak môžem povedať, že naša spolupráca trvá od samého začiatku - vzniku až do dnešného dňa.

Pri voľbe partnera ma viedli odpovede na otázku – s kým môžem priniesť do predajne niečo nové, lepšie, kvalitnejšie a ktorému partnerovi môžem dôverovať – preto bolo pre nás rozhodnutie jednoduché.

I keď to na začiatku bez obáv nejde, viem, že moje rozhodnutie bolo správne – za všetko hovorí dlhoročná spolupráca na základe dôvery. Napríklad s obchodným zástupcom firmy LABAŠ spolupracujem už viac ako 20 rokov. Spomenúť by som chcel aj regionálnu manažérku pre Košický a Prešovský kraj. Sú to ľudia, ktorí vedia poradiť, pomôcť a to sa dnes už len tak nevidí. Myslím si, že je to pravá chvíľa, príležitosť im touto cestou poďakovať.

Pozitívne vnímam ich spoluprácu s ľuďmi a teší ma marketingová podpora – reklama, letáky atď... Tieto záležitosti sú pre maloobchodníka veľmi ťažko dosiahnuteľné, spoločnosť FRESH tým prispieva k ďalšiemu rozvoju maloobchodov.

Ako zákazníka by si ma spoločnosť FRESH získala viacerými spôsobmi – prinášajú na trh nové produkty a nápady.

Marcel Polomčák

majiteľ predajne FRESH v Ľubici

Kontaktujte nás

Máte otázky, želania alebo pripomienky? Máte radšej osobný kontakt? Obráťte sa na našich regionálnych manažérov, ktorí vám radi poradia. Preferujete telefonický kontakt? Nech sa páči, na našej infolinke 055/698 63 71 sme vám k dispozícii od pondelka do piatka, v čase od 8:00 do 16:00.

Ak máte radšej komunikáciu online, využite náš kontaktný formulár. Náš tím vašu požiadavku spracuje a následne vás bude spätne kontaktovať na vami zadaný email.

Kontaktujte ma

V prípade záujmu o vstup do maloobchodnej siete FRESH potravín kontaktujte:

Potraviny FRESH s.r.o.

Textilná 1, 040 12 Košice

fresh@freshobchod.sk

055/ 698 63 71

Fresh leták

Akciové letáky

pre stredné a západné Slovensko

Zobraziť

Všetky práva vyhradené

Vyrobilo tangled s.r.o.