Skladník - polohovanie tovaru - práca s VZV

Lokalita: Košický kraj
Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Termín nástupu: Ihneď
Platové podmienky:
900 - 1 800 EUR/mesiac
900€ + výkonnostná odmena + príplatky za prácu cez víkend a nadčas.
Priemerná hrubá mzda 1600€
Kontaktná osoba:
Náplň práce:
  • Vyzdvihnutie paliet s prijatým tovarom, ich odvezenie (na vysokozdvižnom vozíku)a správne zaevidovanie do regálov vo veľkosklade
  • Obsluha vysokozdvižného vozíka za účelom presúvania tovarových položiek zo zakladacích pozícií do expedičných pozícií za účelom ďalšej manipulácie
  • Zodpovednosť za zverené pracovné prostriedky a vykonávanie kontroly, že váš ručný skener - Hand held aj vysokozdvižný vozík fungujú správne a hlásenie akýchkoľvek problémov či porúch
  • Dodržiavanie všetkých bezpečnostných nariadení, týkajúcich sa obsluhy vysokozdvižného vozíka, vyplývajúcich z absolvovaného školenia na jeho obsluhu
  • Starostlivosť o pridelený úsek v sklade a kontrola dátumov exspirácii na tovarových položkách v mesačnom intervale
  • Práca na 3 zmeny, práca aj cez víkend a sviatky
  • Odmena za dochádzku 50€
  • Odmena za zaškoľovanie 15€/deň
  • Odmena za výpomoc na inom oddelení
Požiadavky:
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • Pozícia je vhodná pre absolventa:
  • Áno
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Zdravotný preukaz
  • Veľmi dobrý zdravotný stav
  • Fyzická zdatnosť
  • Dôslednosť, precíznosť
  • Bezúhonnosť
  • Chuť pracovať
Benefity:
  • Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
  • Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
  • Podávanie teplej stravy: výber z 8 druhov jedál denne za symbolickú cenu
  • Program zdravotných benefitov
  • Odmena za doporučenie nového zamestnanca
  • Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
  • Vianočná odmena
  • Finančné a vecné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
  • Firemné akcie: MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
  • Smartphone pre každého zamestnanca s Nonstop hovormi 3000 minút do všetkých sietí, neobmedzenými SMS do všetkých sietí a internetom 40 GB, možnosť paušálu aj pre rodinného príslušníka
  • Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport ( voľný vstup do siete s viac ako 380 športoviskami po celom Slovensku ) - rôzne Fitness zariadenia, bazény, kúpaliská, wellness, soľné jaskyne a ďalšie relaxačné centrá
  • Možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve
  • Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh plus
  • Divadelná lóža
Vyhľadať predajňu Fresh