Asistentka manažéra centrála Fresh

Lokalita: Košický kraj
Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Termín nástupu: dohodou
Platové podmienky:
Základná hrubá mzda: od 1 000 EUR. Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.
1 000 - 1 300 EUR/mesiac
Kontaktná osoba:
Náplň práce:
  • Príprava podkladov pre letákové akcie
  • Prieskum trhu, príprava dopytov, ponúk, objednávok,
  • Pravidelné konzultácie a sledovanie zákazníckych potrieb
  • Komunikácia s obchodnými partnermi
  • Fakturácia a vedenie obchodnej agendy
  • Cenové prieskumy trhu a evidencia v digitálnej forme
  • Iná administratívna činnosť
  • Plnenie pokynov nadriadeného
Požiadavky:
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • Vodičský preukaz:
  • B
  • Pozícia je vhodná pre absolventa:
  • Áno
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • znalosť excelu
  • príjemné vystupovanie
  • komunikatívnosť
  • vysoké pracovné nasadenie
Benefity:
  • Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
  • Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
  • Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
  • Vianočná odmena
  • Finančné a vecné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
  • Firemné akcie: MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
  • Smartphone pre každého zamestnanca s Nonstop hovormi 3000 minút do všetkých sietí, neobmedzenými SMS do všetkých sietí a internetom 40 GB, možnosť paušálu aj pre rodinného príslušníka
  • Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh plus
  • Divadelná lóža
Vyhľadať predajňu Fresh