Vodič nákladného vozidla

Lokalita: Košice

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer

Termín nástupu: ihneď

Pridané: 31. 5. 2019

Náplň práce

  • Rozvoz tovaru pre zákazníkov
  • Práca s prenosnou registračnou pokladňou

Požiadavky

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz
  • C
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Platná zdravotná prehliadka pre vodiča nákladného motorového vozidla
  • Platné psychotesty vodiča nákladného motorového vozidla
  • Platná kvalifikačná karta vodiča nákladného motorového vozidla
  • Platná tachografová karta vodiča
  • Prax na danej pozícii 3 roky
  • Vodičský preukaz sk. C prípadne sk. E
  • Zodpovednosť a chuť pracovať
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Bezúhonnosť

Benefity

  • Zamestnanecké výhody, benefity
  • Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
  • Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
  • Príplatok za prácu cez víkend a nadčas
  • Príplatok za nefajčenie počas pracovnej doby
  • Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
  • Vianočná odmena
  • Finančné odmeny pri životných udalostiach
  • Firemné akcie: MDD, Mikuláš
  • Smartphone pre každého zamestnanca s neobmedzeným paušálom
  • Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport ( voľný vstup do siete s viac ako 380 športoviskami po celom Slovensku )
  • Možnosť nákupu vo veľkoobchode LABAŠ s.r.o. za VO ceny aj so zamestnaneckou zľavou
  • Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh plus

Platové podmienky

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
  • 825 €, odmena za vyvezený tovar, príplatok za prácu cez víkend a nadčas, Smartphone pre každého zamestnanca s neobmedzeným paušálom a internetom po skúšobnej dobe

Fresh leták

Akciové letáky

pre stredné a západné Slovensko

Zobraziť

Všetky práva vyhradené

Vyrobilo ANOVATIVE s.r.o.