V Košiciach sa otvára nový supermarket FRESH Plus!

27. 11. 2018

Ondrej Soták

Nenechajte si ujsť 20% zľavu na celý nákup*. Akcia platí len 30.11.2018 od 10:00 do 21:00.

V týchto dňoch finišujú prípravy na slávnostné otvorenie predajne, ktorá bude v poradí už 22. Supermarketom FRESH Plus v Košiciach a zároveň 29. Supermarketom FRESH Plus na Slovensku.

Moderná predajňa ponúkne svojim zákazníkom široký výber ovocia, zeleniny, čerstvých mäsových výrobkov, (nedávať žiadnu spojku) najširší sortiment BIO produktov, ekologickej drogérie a farmárskych výrobkov, ale aj novinky ako samoobslužné pokladne či čerstvú kávu. To všetko v najmodernejšej a najkrajšej prevádzke FRESH Plus na Slovensku!

Samoobslužné pokladne.

Ďalšou novinkou, na ktorú sa môžu zákazníci tešiť, sú samoobslužné pokladne.

“Riadim sa heslom, že veci buď napredujú, alebo upadajú, nič nie je nemenné. To je možno dôvod, prečo nenájdete dva úplne rovnaké Superamarkety Fresh Plus. Neustále inovujeme, a preto je každá naša nová predajňa o kúsok lepšia ako tá predchádzajúca! Na tejto prevádzke sme prvýkrát nainštalovali 4 samoobslužné pokladne, ktoré zákazníkom skrátia čas strávený pri pokladni,” hovorí výkonný riaditeľ spoločnosti Jaroslav Fotul.

 

 

Priestor budúcich samoobslužných pokladní.

Dôraz kladieme na čerstvosť.

Maslový croissant, kornspitz, pečivo s chia semienkami, cereálna šnitka alebo klasická kaiserka, či grahamový rožok? Všetky tieto dobroty sa pečú priamo v predajni a vďaka tomu si zachovávajú svoju výraznú chuť a čerstvosť dlhšie. Na rozdiel od bežne používanej metódy dopekania mrazeného polotovaru, ktorá je najrozšírenejšia, sme sa rozhodli vybaviť túto predajňu modernejšou technológiou pečenia, pri ktorej sa pečivo vyrába z chladeného cesta a nie z mrazeného polotovaru. Výhody tejto technológie spočívajú najmä v tom, že pečivo vyrobené z chladeného cesta má výraznejšiu chuť a vydrží čerstvé dlhšie vďaka postupnému uvoľňovaniu enzýmov z cesta. Nedochádza tu k takému veľkému teplotnému šoku ako pri výrobe pečiva z mrazených polotovarov, pri ktorej sa hlboko zmrazené pečivo zohrieva na vysoké teploty a rýchlo uvoľňované enzýmy z cesta sa tým znehodnocujú.

Teplé čerstvé pečivo si navyše môžete vychutnať spolu s dobrou kávičkou z práve namletých kávových zŕn. Zabudnite teda na instatné take away kávové nápoje a objavte chuť pravej mletej kávy.

V tejto predajni nebude chýbať ani mäsový a lahôdkový pult, kde zákazníci od januára nájdu tiež kvalitné a poctivé mäso zo slovenských fariem. „Nadviazali sme spoluprácu s dodávateľom Spiš Market, ktorý nám dodáva bravčové mäso výhradne zo slovenských ošípaných. Pravidelné kontroly kvality a dlhoročná skúsenosť dodávateľa nám dávajú záruku, že na našich pultoch ponúkame to najlepšie, čo náš slovenský trh ponúka,” hovorí manažér pre mäsové výrobky spoločnosti LABAŠ s.r.o. Ing. Marcel Sajgó. 

Moderná a ekologická predajňa.

„Pri projektovaní a výstavbe tejto predajne sme vychádzali z technológií a interiérového dizajnu, ktorý sa nám osvedčil pri Supermarketoch FRESH Plus v nákupných centrách Eperia a Solivaria v Prešove a Anička v Košiciach, za ktoré sme získali 1.cenu Múza Merkúra v roku 2018 v kategórii Branding predajne,” hovorí Miroslav Labaš ml. z oddelenia reklamy a marketingu. „Samotný vzhľad predajne však podlieha funkčnosti a ekologickosti predajne. Našou snahou je čo najviac zmierniť negatívny dopad prevádzky obchodu na životné prostredie, preto rekuperujeme teplo, ktoré vyrábajú chladničky, separujeme a recyklujeme kartón a plastové fólie, máme zatváracie chladiace vitríny, ktoré zabraňujú tepelným stratám a mnoho ďalších technológií, ktoré prevádzku zefektívňujú a sú šetrné voči životnému prostrediu,” dodáva Miroslav Labaš ml.

Takto bude vyzerať úsek ovocia a zeleniny po dokončení.

 

“Verím, že obyvatelia tejto lokality si nový obchod rýchlo obľúbia a srdečne všetkých pozývam na slávnostné otvorenie tento piatok 30.11. o 10:00. A nezabudnite na zľavu 20% na celý nákup :)” - Jaroslav Fotul - výkonný riaditeľ spoločnosti.

 

Výkonný riaditeľ spoločnosti LABAŠ s.r.o., Jaroslav Fotul,  pred vstupom do nového supermarketu FRESH Plus na Strojárenskej ulici.

*Zľava platí pri nákupe nad 10€. Zľava sa nevzťahuje na tabakové výrobky.

O autorovi

Ondrej Soták

Autor článkov pre stránku Fresh.

Najčítanejšie

Tagy

Fresh, Fresh Plus, zľava, nový, supermarket, zdravšie, potraviny, predajňa, obchod

Fresh leták

Akciové letáky

pre stredné a západné Slovensko

Zobraziť

Všetky práva vyhradené

Vyrobilo tangled s.r.o.