Nový Supermarket Fresh Plus v centre Košíc je nabitý novinkami!

17. 12. 2018

Ondrej Soták

KOŠICE. Od 30. novembra majú Staromešťania ale aj všetci obyvatelia mesta k dispozícii v poradí už 29. Supermarket Fresh Plus na Slovensku. Moderná predajňa sa nachádza na Strojárenskej ulici, v priestoroch Rezidencie pri radnici.

Ako uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti Jaroslav Fotul počas slávnostného otvorenia, to, že nový supermarket vznikol na tomto mieste, nie je náhoda.

„Ten kto pozná Košice a ich centrum, vie, že v tejto časti mesta väčšie potraviny dlhodobo chýbali. Situácia sa ešte viac zhoršila po zatvorení iného supermarketu na Hlavnej ulici. Tunajší ľudia boli preto nútení za nákupmi dochádzať. Otvorenie nášho supermarketu prinesie všetkým zákazníkom zaslúžený komfort pri nákupoch, no ponúkne ešte o čosi viac,“ naznačil výkonný riaditeľ.

article_photo

(zdroj: František Adamčík)

Pri pokladniach ušetríte čas

Novinkou sú štyri samoobslužné pokladne, ktoré sa neskôr rozšíria aj do ďalších supermarketov.

“Neustále inovujeme, a preto je každá naša nová predajňa o kúsok lepšia ako tá predchádzajúca. Na tejto prevádzke sme prvýkrát nainštalovali štyri samoobslužné pokladne, ktoré zákazníkom skrátia čas strávený pri pokladni. Riadim sa heslom, že veci buď napredujú, alebo upadajú, nič nie je nemenné. To je možno dôvod, prečo nenájdete dva úplne rovnaké Superamarkety Fresh Plus,” vysvetlil riaditeľ.

Ďalšou novinkou je skvelá káva z čerstvo namletých kávových zŕn, ktorú si môžu zákazníci zakúpiť za pár centov priamo počas nákupu.

Najnovšia predajňa ponúkne už tradične aj široký výber ovocia, zeleniny, čerstvých mäsových výrobkov, najširší sortiment BIO produktov, ekologickej drogérie a farmárskych výrobkov.

article_photo

(zdroj: František Adamčík)

Nový pult a pečivo s výraznejšou chuťou

Ako však doplnil Miroslav Labaš ml. z oddelenia reklamy a marketingu, v tejto predajni je okrem štandardnej ponuky pripravený tiež sortiment mäsového a lahôdkového pultu.

„V našich supermarketoch sme doteraz lahôdkový pult nemali, no naši zákazníci oň prejavili záujem vo svojich podnetoch. Preto sme sa rozhodli zriadiť ho tu. Pre zákazníkov sú tak pripravené napríklad čerstvé nakladané olivy, syry, či majonézové šaláty,“ predstavil časť ponúkaného sortimentu Miroslav Labaš ml.

Upozornil aj na široký výber pečiva, ktoré sa pečie priamo v predajni. Nejde pritom o dopekanie mrazeného polotovaru. V tejto predajni je totiž využitá technológia pečenia, pri ktorej sa pečivo vyrába z chladeného cesta, vďaka čomu si zachováva výraznú chuť a čerstvosť dlhšie.

article_photo

(zdroj: František Adamčík)

Z ľudia centra chodili za nákupmi na okraj mesta

O tom, že supermarket v centre roky chýbal, svedčia zákazníci, ktorí prišli hodinu pred otvorením jeho brán.

Medzi prvými zákazníkmi bola aj pani Jarmila, ktorá býva na Komenského ulici.

„Aj keď bývame v centre, za nákupmi sme museli chodiť do obchodných centier na okraj mesta. Vozil ma tam syn autom. Teraz sa to zmení. Prešla som sa po predajni a veľmi sa mi páči priestor ale aj výber tovaru,“ prezradila staršia pani počas svojho prvého nákupu v supermarkete na Strojárenskej.

Do novej predajne si prišiel nakúpiť aj Ján. „Nevedel som, že sa tu má niečo otvárať. Som milo prekvapený. Samozrejme, potraviny Fresh poznám z obchodných domov Merkúr a Lipa, kde chodíme. Tu ma prekvapil lahôdkový pult, ktorý som hneď navštívil. Myslím, že predajňa môže byť zaujímavá nie len pre miestnych obyvateľov ale aj ľudí, ktorí v centre pracujú alebo aj pre školákov,“ povedal Košičan.

Tomu sa pozdáva riešenie podzemného parkovania pre zákazníkov. Tu je pre nich pripravených 20 parkovacích miest, ktoré je možné využiť na 45 minút bezplatne.

article_photo

(zdroj: František Adamčík)

Rekordný nával zákazníkov a Mikulášske prekvapenie

Návštevnosť novootvotenej prevádzky FRESH plus prekonal všetky naše očakávania a preto sme sa rozhodli pre zákazníkov pripraviť ešte ďalšie Mikulášske prekvapenie. Už tento štvrtok 6.12. máme pre našich najmenších návštevníkov pripravený program, na ktorom bude rozdávať darčeky Mikuláš so svojimi pomocníkmi. Poponáhľajte sa a neodídete naprázdno. “dodáva na záver Miroslav Labaš ml.

Mikuláša môžete stretnúť tento štvrtok 6.12. od 14:00 do 19:00 na predajni FRESH Plus Strojárenská.Zdroj:  https://tlacovespravy.sme.sk/c/22000754/novy-supermarket-fresh-plus-v-centre-je-nabity-novinkami.html#ixzz5ZvSlV3GY

O autorovi

Ondrej Soták

Autor článkov pre stránku Fresh.

Najčítanejšie

Tagy

Fresh, Fresh Plus, supermarket, Košice, potraviny, nákup

Fresh leták

Akciové letáky

pre stredné a západné Slovensko

Zobraziť

Všetky práva vyhradené

Vyrobilo tangled s.r.o.