Účtovník/Účtovníčka

Lokalita: Košický kraj
Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Termín nástupu: ihneď
Platové podmienky:
1 050 - 1 450 EUR/mesiac.
Základná mzda 1050€ + variabilná mesačná odmena od 200€ do 400€
Kontaktná osoba:
Náplň práce:
  • Zodpovednosť za vedenie účtovníctva v rámci zverenej agendy
  • Evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr
  • Evidencia a účtovanie odberateľských faktúr
  • Evidencia a účtovanie interných dokladov
  • Kontrola a účtovanie finančných operácií
  • Kontrola a účtovanie skladových dokladov
  • Spolupráca pri priebežných a ročných uzávierkových operáciách
  • Spolupráca pri zostavovaní daňových priznaní a účtovnej závierky
  • Spolupráca pri audite účtovnej závierky
Požiadavky:
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • Vzdelanie v odbore:
  • ekonomické
  • Počet rokov praxe:
  • 2
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
  • Zodpovednosť a chuť pracovať
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Samostatnosť
  • Dôslednosť
Benefity:
  • Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
  • Výplata na účte vždy do 15. dňa v mesiaci
  • Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
  • Podávanie teplej stravy: výber z 8 druhov jedál denne za symbolickú cenu
  • Program zdravotných benefitov
  • Odmena za doporučenie nového zamestnanca
  • Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
  • Vianočná odmena
  • Finančné a vecné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
  • Firemné akcie: MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
  • Smartphone pre každého zamestnanca s Nonstop hovormi 3000 minút do všetkých sietí, neobmedzenými SMS do všetkých sietí a internetom 40 GB, možnosť paušálu aj pre rodinného príslušníka
  • Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport ( voľný vstup do siete s viac ako 380 športoviskami po celom Slovensku ) - rôzne Fitness zariadenia, bazény, kúpaliská, wellness, soľné jaskyne a ďalšie relaxačné centrá
  • Možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve v hodnote 95 €
  • Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh plus
  • Divadelná lóža
Vyhľadať predajňu Fresh