Category manažér pre privátne značky Fresh

Lokalita: Košický kraj
Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Termín nástupu: ihneď
Platové podmienky:
1 800 - 2 100 EUR/mesiac
Konečná mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore na základe skúseností kandidáta
Kontaktná osoba:
Náplň práce:
  • Rozvíjanie vzťahov s obchodnými partnermi
  • Starostlivosť o zverené produktové portfólio
  • Listing nových produktov do systému
  • Návrhy úprav parametrov aktuálneho portfólia a starostlivosť o produktovú databázu
  • Návrhy, tvorba a implementácia novej produktovej rady
  • Analyzovanie, vyhodnocovanie a reportovanie predajov
  • Analýza trhu pri výbere produktov do ponuky
  • Cenotvorba a reporting tovaru
  • Vytváranie aktivít na podporu predaja
  • Zodpovednosť za plnenie cieľov
  • Komunikácia s dodávateľmi aj v anglickom jazyku
  • Úzka spolupráca s nákupcami a inými internými oddeleniami
  • Reprezentovanie spoločnosti na rokovaniach a výstavách
Požiadavky:
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Vodičský preukaz:
  • B
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Zodpovednosť a chuť pracovať
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Bezúhonnosť
  • Maďarský jazyk výhodou
Benefity:
  • Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
  • Preplácanie rekreačných poukazov
  • Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
  • Vianočná odmena, vernostná odmena
  • Finančné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
  • Firemné akcie: MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
  • Smartphone pre každého zamestnanca s Nonstop hovormi 3000 minút do všetkých sietí, neobmedzenými SMS do všetkých sietí a internetom 40 GB, možnosť paušálu aj pre rodinného príslušníka
  • Divadelná lóža pre zamestnancov
  • Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh Plus
Vyhľadať predajňu Fresh