Prevádzkový manažér

Lokalita: Košický kraj
Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Termín nástupu: ihneď
Platové podmienky:
1 060 - 2 400 EUR/mesiac.
Základná hrubá mzda 1 060€ + mesačná odmena
Kontaktná osoba:
Náplň práce:
  • Plánovanie, riadenie a koordinácia procesu vychystania, vyskladnenia, zabalenia a expedície tovaru v stanovenom čase bez akýchkoľvek omeškaní
  • Určovanie poradia priority v procese vychystania, vyskladnenia, zabalenia a expedície tovaru
  • Hľadanie efektívnych riešení pri problémoch v procese v spolupráci s vedúcimi jednotlivých oddelení zabezpečením presunu zamestnancov a zmenou špecifikácie ich pracovného zaradenia
  • Práca v rôznych informačných systémoch spoločnosti
  • Vyhodnocovanie efektívnosti procesu riadenia logistiky skladu a navrhovanie opatrení pre jeho zvyšovanie
  • Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov a interných smerníc spoločnosti
  • Vedenie presného záznamu o stave chystania tovaru, vyskladňovania, cestovných príkazov a momentálnej situácii
  • Podporovanie skladníkov pri práci s Hand Heldom
  • Zabezpečovanie dostatočného množstva nabitých batérií pre Hand Held a starostlivosť o ich kvalitu nabitia
  • Zabezpečovanie výdaja paliet obalového materiálu a evidencia jeho presunov v programovom systéme spoločnosti
  • Vykonávanie kontrolného plánu naprieč celým skladom
  • Monitorovanie čistoty externých a interných skladov vrátane dodržiavanie HACCP podmienok
  • Operatívne riešenie havarijných stavov na pracovisku
  • 12 hod. pracovná doba, práca aj v noci a cez víkend
Požiadavky:
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Zdravotný preukaz
  • Veľmi dobrý zdravotný stav
  • Fyzická zdatnosť
  • Dôslednosť, precíznosť
  • Bezúhonnosť
  • Chuť pracovať
Benefity:
  • Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
  • Výplata na účte vždy do 15. dňa v mesiaci
  • Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
  • Podávanie teplej stravy: výber z 8 druhov jedál denne za symbolickú cenu
  • Program zdravotných benefitov
  • Odmena za doporučenie nového zamestnanca
  • Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
  • Vianočná odmena
  • Finančné a vecné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
  • Firemné akcie: MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
  • Smartphone pre každého zamestnanca s Nonstop hovormi 3000 minút do všetkých sietí, neobmedzenými SMS do všetkých sietí a internetom 40 GB, možnosť paušálu aj pre rodinného príslušníka
  • Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport ( voľný vstup do siete s viac ako 380 športoviskami po celom Slovensku ) - rôzne Fitness zariadenia, bazény, kúpaliská, wellness, soľné jaskyne a ďalšie relaxačné centrá
  • Možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve v hodnote 95 €
  • Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh plus
  • Divadelná lóža
Vyhľadať predajňu Fresh