Finančný kontrolór

Lokalita: Košický kraj
Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Termín nástupu: ihneď
Platové podmienky:
1 500 - 2 000 EUR/mesiac.
Konečná výška mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore na základe skúseností kandidáta
Kontaktná osoba:
Náplň práce:
  • Nákladový a účtovný controlling
  • Priebežná kontrola účtovných a finančných transakcií
  • Pravidelná analýza dát, interpretácia výsledkov a návrhy opatrení
  • Plánovanie, prognózovanie a kontrola plnenia plánov
  • Dohľad nad funkčnosťou a aktualizáciou reportingových nástrojov
  • Zodpovednosť za spracovanie štatistických výkazov
  • Kontrola dodržiavania interných predpisov a postupov s dopadom na účtovnú evidenciu a financie
  • Spolupráca pri priebežných a ročných uzávierkových operáciách
  • Spolupráca pri zostavovaní daňových priznaní a účtovnej závierky
  • Spolupráca pri audite účtovnej závierky
  • Spolupráca pri zlepšovaní interných procesov v oblasti controllingu, účtovníctva a financií
  • Spolupráca na nových projektoch v oblasti automatizácie/digitalizácie a pri implementácii nových reportingových nástrojov
Požiadavky:
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • Vzdelanie v odbore
  • Vzdelanie zamerané na ekonómiu, účtovníctvo a dane, finančný manažment
  • Ostatné znalosti:
  • Microsoft Office - Pokročilý
  • Počet rokov praxe:
  • 3
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Znalosť platnej účtovnej a daňovej legislatívy
  • Prax v stredne veľkej alebo veľkej obchodnej spoločnosti výhodou
  • Skúsenosti s Power BI výhodou
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Precíznosť
  • Spoľahlivosť
  • Analytické myslenie
  • Schopnosť vnímať súvislosti
  • Vysoké pracovné nasadenie
Benefity:
  • Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
  • Výplata na účte vždy do 15. dňa v mesiaci
  • Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
  • Podávanie teplej stravy: výber z 8 druhov jedál denne za symbolickú cenu
  • Program zdravotných benefitov
  • Odmena za doporučenie nového zamestnanca
  • Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
  • Vianočná odmena
  • Finančné a vecné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
  • Firemné akcie: MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
  • Smartphone pre každého zamestnanca s Nonstop hovormi 3000 minút do všetkých sietí, neobmedzenými SMS do všetkých sietí a internetom 40 GB, možnosť paušálu aj pre rodinného príslušníka
  • Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport ( voľný vstup do siete s viac ako 380 športoviskami po celom Slovensku ) - rôzne Fitness zariadenia, bazény, kúpaliská, wellness, soľné jaskyne a ďalšie relaxačné centrá
  • Možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve v hodnote 95 €
  • Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh plus
  • Divadelná lóža
Vyhľadať predajňu Fresh